DO ROZPOCZĘCIA KONFERENCJI POZOSTAŁO

Program

CZWARTEK - 14 września 2023

GODZINA

Audytorium

Sala 1

Sala 2

Sala 3

Sala 4

08:30 - 10:00

Transfuzjologia 1 Indolentne chłoniaki B-komórkowe Nowotwory mieloproliferacyjne Ph(-) Hematologia eksperymentalna 1 Niedokrwistości

10:00 - 10:15

Przerwa kawowa      

10:15 - 11:45

Skazy krwotoczne płytkowe Ostra białaczka limfoblastyczna

Dyskrazje plazmocytowe

Infekcje w hematologii Diagnostyka histopatologiczna

11:45-12:00

Przerwa kawowa       

12:00 - 12:45

 

Sesja sponsorowana

Sesja sponsorowana

Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana
12:45-13:00 Przerwa kawowa     

13:00 - 13:45

  Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana
13:45 - 14:30 Lunch   
14:30 - 16:30

Sympozjum prezydenckie: PTHiT+EHA:

  • Największe osiągnięcia polskiej onkohematologii
    w XXI wieku
  • Akademickie badania kliniczne
    w toku
  • Best abstracts
  • Wykład EHA 1
  • Wykład EHA 2
       
16:30 - 16:45 Przerwa kawowa      
16:45 - 18:15 Kontrowersje w hematologii: Pro-contra 1

WALNE ZEBRANIE

Sekcji Transfuzjologicznej

Sesja młodych hematologów Sesja organizacji pacjentów hematologicznych Wrodzone i nabyte zaburzenia odporności
18:15 - 19:00 Sesja plakatowa 1        
19:00 - 19:45 Kolacja    
19:45 - 21:30 GALA OTWARCIA (Spodek)
 
PIĄTEK - 15 września 2023
GODZINA Audytorium Sala 1 Sala 2 Sala 3
Sala 4
08:30 - 10:00 CAR T-cells Agresywne chłoniaki B-komórkowe Ostra białaczka szpikowa Cytometria przepływowa Diagnostyka laboratoryjna zaburzeń hemostazy
10:00 - 10:15 Przerwa kawowa     
10:15 - 12:00

WALNE ZGROMADZENIE

PTHiT

       
12:00 - 12:15 Przerwa kawowa    
12:15 - 13:00   Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana  
13:00 - 13:15 Przerwa kawowa    
13:15 - 14:00   Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana Sesja sponsorowana  
14:00 - 14:45 Lunch   
14:45 - 16:15 Transfuzjologia 2

Przewlekła białaczka limfocytowa

Zespoły mielodysplastyczne Diagnostyka obrazowa
w onkohematologii
SAA/PNH
16:15 - 16:30 Przerwa kawowa    
16:30 - 18:00 Transplantacje komórek krwiotwórczych Wrodzone i nabyte trombofilie Chłoniaki T-komórkowe Hematologia eksperymentalna 2 Radioterapia
w onkohematologii
18:15 - 19:00 Sesja plakatowa 2        
20:00 Kolacja    
 
SOBOTA - 16 września 2023
GODZINA Audytorium Sala 1 Sala 2 Sala 3
Sala 4
09:00 - 10:00   Osoczowe skazy krwotoczne

Kariera naukowa
w hematologii

Jak aplikować o grant ABM?

Jak aplikować o grant NCN?

Jak opublikować pracę
w AHP?

Jak opublikować pracę
w Lancet?
Diagnostyka cytogenetyczna i molekularna  
10:00 - 10:15 Przerwa kawowa   
10:15 - 11:45   Szpiczak plazmocytowy Nowotwory hematologiczne u dzieci (inne niż ALL) Hematologia eksperymentalna 3  
11:45 - 12:00 Przerwa kawowa    
12:15 - 13:15   Kontrowersje
w hematologii:
Pro-contra 2
Transfuzjologia 3 Na styku hematologii, reumatologii i ortopedii  
13:15 - 13:30 Zakończenie
13:30 - 14:30 Lunch   
Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.